(Sam) Ahoj kamarádi ✋
V sobotu dopoledne budeme betonovat patky pro novou pozici konťáku.
Pokud by měl někdo čas a náladu pomoc bude vítán.
– sobota 8.30
– rejč případně srdcovku sebou, možná vodováhu
– po práci můžem opéct buřta
Děkuji za pozornost 🤪✋
Sam