O víkendu 16.-17. 5. 2026 pořádal klub LMK Kamenné Žehrovice závody kolem pylonů na letišti Charvátce. Závody byly tento rok zařazeny do světového poháru a tak účast našich i zahraničních závodníků byla vysoká. Za náš klub se zúčastnil jen Sam Adrlík. A dá se říci, že velmi úspěšně. Vyhrál v kategorii F3T a jako mechanik pomohl Lukášovi Doubravů k prvnímu místu v kategorii F3D. Já se Zdeňkou jsme přislíbili pomoci Kamilovi s pořádáním závodů. Ale bohužel jsme museli naši účast zrušit. Mě skolila nějaká viróza a Zdeňce nebylo celý víkend dobře. Škoda, těšili jsme se na pěkné letiště a na krásnou přírodu na dohled od Rané. Také jsme měli v plánu se projít po okolí letiště na vrcholy Oblík, Srdov a Brník. Snad tedy příště.
Více o těchto závodech se dočtete v článku od Jiřího Hlouška na stránkách LMK Kamenné Žehrovice.
Můžete se podívat i na video ze závodů
Přidejte odpověď