Soutěže v roce 2024

V letošním roce uspořádá Aeromodel Club Blatná opět několik soutěží volných modelů. Soutěže házedel a vystřelovacích modelů na louce u Hajan v termínech 2. 3. a 9. 11. 2024. V dubnu uspořádáme dvě soutěže kategorie E20, které se uskuteční souběžně se soutěží kat. P30 pořádanou LMK Strakonice v Novosedlech 13. 4. a 27. 4. 2024. V srpnu se připojíme k celosvětové akci GRANT MIMLOCT a hromadným startem připomeneme přínos Charlese Granta pro rozvoj modelařiny. V rámci této akce se uskuteční i soutěž modelů s pohonem gumovým svazkem CloudTramp.

Kromě zmíněných soutěží uspořádáme 3. ročník setkání přátel modelářské historie a dále tradiční klubové setkání pod názvem modelářská Olympiáda. V plánu je pokračování workshopů pro veřejnost, kde si budou moci zájemci postavit volný model Cloud Tramp nebo model vystřelovaný gumovou smyčkou. Termíny těchto akcí budou upřesněny v průběhu roku.

AMC Blatná pro tento rok převzal pořádání korespondenční soutěže historických a retro větroňů, dále se podílíme na pořádání korespondenční zimní soutěží kat. E20. Jednotlivá kola korespondenční soutěže větroňů budou probíhat každý měsíc od března do října.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*